Testler Sağlık Egitim Adalet e-Ticaret Tarım Yönetim
ilt
üye
Google PageRank Checker
İLETİŞİM ve ÜYELİK
ok

Üye Kaydı

Adı ve Soyadı
Kullanıcı Adı

Şifre

E-mail
Üyelik Nedeni
(Neden üye olmak istediği)

Üyelik

Sosyal medya üzerinden ya da doğrudan üyelikle giriş yakında devreye alınacaktır, şu an gerekli değildir.

Doğrudan üyelikle giriş

veya

ya da üyelikle:

ok
ok
Bu günler zor günlere gebedir, başa gelecek sorunlar Tepegöz'ü aratır olacağa benzemektedirler. Tepegöz'ün koyun isteyeceği kesindir ve bizde olan bize zor yetmektedir; ya koyun üretilecek ya da Tepegöz ile baş etmenin yolu bulunacaktır. Her ikisi de sıkı hazırlık isterler. Yan koşulları da dikkate almanın yararı olur.
Bu kez farklı olan Tepegöz'ün ömrünün de öyle uzun olma olasılığının çok zayıf oluşurdur. Hem bu nedenle hem de yapılacak hazırlığın zorluğundan kaynaklı olarak hazırlıkla uğraşacağımıza Tepegöz ile uğraşırız, hele bir gelsin bakalım deme olasılığını yeğleyenlerimiz olacaklardır. Sorun bu aradaki davranışlarının Tepegöz'e davetiye çıkarır niteliğidir ki beyefendinin ziyaretini gerekli kılar. Açıkça yazıldığında borç almak bay Tepegöz'e bir davetiyedir.
Öte yandan işler sıkıştığında beyefendinin davetiyesiz gelme olasılığı da vardır. Borç almayıp kıt kanaat Allahlık Ali Bey stili yaşayan insanlar beyefendi için hem güzel hem de kolay bir av olacaklardır. Bu durumda dahi işlerle uğraşacağıma, geceyi gündüzü bu cennet vatanda kendime zehir edeceğime günü geldiğinde savaşır ve ölürüm demek de olasılıktır.
Bu konuda kişisel kararı kimsenin kimseye empoze etme ya da dikte etme olasılığı yoktur, her birey kendi durum ve zevk ve yeteneklerine göre kendi kararını kendi verecektir. Doğru olan da budur.
Kararı ne bahasına olursa olsun hazırlık yapmak olanların ise biri birinde haberlerinin olması doğru olur. Doğru birliktelik gerekli, doğru iletişim kuvvet çarpanıdır. Gün gelip de baş sıkıştığında "Boşa geçmiş seneler." dememenin yararı olacağı gibi, birlikteliğin kararsızlardan karara yönelenler oluşturması olasılığı da hez zaman vardır.
Sonuçta testlerle insanların sorunlarına çözüm bulabilmeyi dağarcığımıza koymuş bulunuyoruz ve en büyük sorun da hakkın tesis edilebilmesidir. Ağlamayan çocuk emzirilmez; çabalamayan erişkin hakkını alamaz.
ZİYARETİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ; YARARLI OLDUĞUMUZU UMUYORUZ.
BİZE ismail.german@test-dr.com ÜZERİNDEN HER ZAMAN YAZABİLİRSİNİZ.
...
© 2020 , İsmail GERMAN. HER HAKKI SAKLIDIR
PLEASE PREFER GIVING LINK IF THAT SUFFICES

      ÜYELİK
Wiki
Wikipedia
Toplu Davranış
Blumer Kuramı
Geleceğin Zorlukları
      SÖZLÜKLER
TDK Büyük Türkçe Sözlük
İng.-İng. Tıp Sözlüğü
Wikipedia
      EVDE SPOR
En Yararlı Hareketler
      ÇOK GEREKLİ SİTELER
Türk Telekom Rehberi
Valilikler
TOBB
T.C. Kimlik Numarası
e-Devlet Kapısı
       E-DEVLET (öğrenci)
MEB
YÖK
ÖSYM
MHRS